O firmie

Nasza codzienna praca, zwykle kreatywna ale głównie analityczna, wymaga tworzenia odpowiedniego przekazu i kreacji naszych działań. Już w chwili tworzenia samego produktu musimy myśleć tak, aby spełniał on potrzeby ale przede wszystkim wymagania odpowiedniej grupy docelowej.

To twarda analiza życia. To wynik przeprowadzanych rozmów, ankiet, zbieranych danych, wyciągania wniosków, umiejętnej analizy wyników, ale przede wszystkim analizy potrzeb naszych klientów.
Nasze podstawowe założenia – jak mamy działać, dokąd dążyć, w czym się specjalizować oraz dla kogo działamy? To główne zasady, którymi się kierujemy.

Kim są klienci naszej firmy? Indywidualni klienci dbający o zdrowie swoje i swoich rodzin.
Ośrodki decyzyjne obejmujące opieką dzieci w placówkach oświatowych.
Znajdujący potrzeby w naszych usługach przedsiębiorcy troszczący się o komfort pracy swoich pracowników.
Klienci wymagający szukający innowacyjnych rozwiązań.

Jakie zaspokajamy potrzeby?
Spełnienie oczekiwań społecznych w opiece nad dziećmi w placówkach oświatowych.
Naszym klientom instytucjonalnym, oszczędności w wydatkach koniecznych.
Spełnienie celów społecznych dla osób decyzyjnych za ochronę zdrowia dzieci.
W naszej firmie, zaspokajamy potrzebę stabilnego zatrudnienia dając komfort życia zawodowego i poczucie bezpieczeństwa naszym sprawdzonym pracownikom.
Troszcząc się o ich zdrowie i godność osobistą.
Zarówno nasi pracownicy, jak i firmy, z którymi współpracujemy wiedzą w czym nasza firma jest konkurencyjna i kto jest grupą docelową.
Pierwszym elementem naszych działań było stworzenie odpowiedniej identyfikacji wizualnej i jakościowej naszych produktów,